ANASAYFA  |    ARAÇLARIMIZ  |    HAKKIMIZDA  |    ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA  |    İLETİŞİM  
Kupon Oto Kiralama | ofrl Ara Kiralama
KUPON OTO HABERLER
KİRALAMA KOŞULLARI

KİRALAMA SÜRESİ :
En az iki gün için araç kiralanabilmektedir. Gecikmelerde 5 saate kadar her saat için günlük ücretin beşte biri ücret alınır. Ancak 5 saati geçen gecikmelerde 1 tam gün araç kiralama ücreti alınır.

SÜRÜCÜ BELGESİ :
23 yaşını doldurmuş ve 2 yıllık ehliyet sahibi kişiler araç kiralayabilmektedir.

SİGORTA :
Araçlarımız full kaskoludur. Sigortanın geçerli olması için; kaza durumunda alkolsüz trafik raporu gerekmektedir. Aracın alkolü, uyuşturucu etkisinde kullanılıp kaza yapıldığı takdirde tüm hasarlardan kiracı mesuldür. Aracın kaza yapması durumunda raporların 48 saat içerisinde tarafımıza ibraz edilmesi gerekir. Kusur oranına bakılmaksızın hasar tarafımızdan ödenir. Yapılan kazada kiracıda kusur yoksa aracın serviste kalacağı günlerin bedeli alınmaz. Ancak yapılan kazada kiracı kusurluysa aracın serviste kalacağı günlerin bedeli alınır. Aracın 2. ve 3. kişilerce kullanılması kiralama başlangıcında (geçerli ehliyeti olan kişilerin ehliyetinin ibrazı ile) kira kontratına eklenmesi ile mümkündür. Ek sürücüler için ek bir ücret alınmaz.

TRAFİK CEZALARI :
Trafik kurallarına uyulmaması durumunda doğabilecek her türlü sorumluluk ve ceza araç kiralayana aittir.

ÖDEME ŞEKİLLERİ :
Aracın sigorta bedelleri fiyatın içindedir. Fiyatlara K.D.V. dahil değildir. Ek sürücüler için ek ücret alınmaz. Aracın kira bedeli kira başlangıcında peşin alınır. Aracın kiralandığı mahallin dışında bırakılması durumunda ek bir ücret alınır.

TEMİNAT :
Aksine bir sözleşme olmadığı takdirde kredi kartı slipi veya belirlenen teminat bedeli kullanıcıdan talep edilir.


 
 


kaan akyüz internet tasarım
Onur Mah. Kent Sok. No 3/A (Agora AVM Karşısı) Balçova İZMİR
Tel: 0232 239 23 73 | Cep: 0533 740 02 21
info@kuponotokiralama.com
Kupon Oto Kiralama bir
Ezoturizm Kuruluşudur.


Lüks Araç Kiralama İzmir - Ekonomik Araç Kiralama İzmir - Minibüs Araç Kiralama İzmir - Şoförlü Araç Kiralama İzmir - VIP transfer İzmir

Rent a car izmir, Oto kiralama İzmir, Araç kiralama İzmir Lüks araç kiralama İzmir, Kupon oto kiralama, izmirde lüks araç kiralama Mercedes kiralama izmir, Jeep kiralama izmir, Şoförlü araç kiralama izmir, VIP transfer İzmir, New Beetle kiralama, VW Passat kiralama izmir, Mini Cooper Kiralama İzmir
Kupon Oto Kiralama İzmir Balçova Oto ve Araç Kiralama - Armut.com